تجهیزات آزمایشگاهی
تجهیزات آزمایشگاهی

تماس با ما

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-k2t7sjdp’ id=” custom_class=” admin_preview_bg=”]

تامین   راپچر دیسک (Rupture Disc) برند BS&B با بهترین قیمت و زمان تحویل مناسب.

محصولات این شرکت را می توانید از سایت رسمی شرکت  BS&B Safety Systems مشاهده کرده و برای ما استعلام قیمت را ارسال فرمایید.

(Rupture Disks(Bursting discs

REVERSE BUCKLING DISKS

Reverse Buckling بهترین تکنولوژی را در rupture disk نشان می دهد و توسط BS&B اختراع شده است.

طیف وسیعی از محصولات BS&B  ، یک راه حل کاهش فشار برای burst pressures از چند اینچ ستون آب ( چند میلی لیتر)تا بیش از 70000 psig / 4800 bar فراهم می کند.

فشار ترکیدگی با ترکیبی از خصوصیات مواد و شکل ساختار گنبدی دیسک کنترل می شود.این رابچر دیسک ها عموما بصورت ترکیبی با ریلیوولوها بکار میرود.

FORWARD ACTING DISKS

Forward acting یا (Conventional rupture disks (bursting discs از سال 1931 به صورت کاربردی در فرآیند مورد استفاده قار گرفتند.

در سال 1934  (rupture disk (bursting discs توسعه پیدا کرد و نوع B ساخته شد که هنوز هم در بسیاری از فرایندها مورد استفاده قرار می گیرد.

با اعمال فشار به سمت مقعر آن، دیسک در معرض نیروهای تنشی قرار می گیرد. فشار این مدل رابچرهای FORWARD ACTING DISKS با مقاومت کششی متریالی که از آن ساخته شده تنظیم می گردد.

برای فشارهای کم ، دیسک Type D در قسمت بالای فلز شکاف دار و مهر و موم فلزی یا فلوئوروکربن است.

برای نسبت های بالاتر ، خانواده های دیسک NU-SAF اغلب برای فرآیندهای پلیمریزاسیون انتخاب می شوند.

دیسک های VAC-SAF از خلاء بیش از حد یا فشار بیش از حد محافظت می کند.

[/av_textblock]

[av_button label=’آدرس سایت’ link=’manually,http://www.bsbsystems.com/Rupture_Disks/rupture_disks.html’ link_target=” size=’medium’ position=’left’ label_display=” title_attr=” icon_select=’yes’ icon_hover=’aviaTBicon_hover’ icon=’ue803′ font=’entypo-fontello’ color=’blue’ custom_bg=’#f7f7f7′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-k2tev1v4′ id=” custom_class=” admin_preview_bg=”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *